| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 145mm |
| Fork Size | 1070*150*50mm |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |