| Model NO. | FB30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Color Choice | Red/ Yellow/ Green |
| Model NO. | FB30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m Mast |
| Battery | China Top Brand Lishi Brand |
| Model NO. | FB30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m Mast |
| Lifting Height | From 3m To 7m |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Charging Time | Charging 10hours Can Use 8hours |
| Product Name | 5 Ton Capacity Lithium-ion Forklift Trucks |
|---|---|
| Power Souce | AC |
| Controller | USA CURTIS |
| Mast | Duplex/ Triplex Full Free Mast |
| Tire Type | Air / Solid |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Battery | China Lishi Brand |
| Free Lifting Height | 145mm |
|---|---|
| Mast Lifting | 3m-6m |
| Weight | 4,500 Kg |
| Side Shifter | Can Be Customized |
| Product Type | Forklift |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Cabin | With A/C And Heater |
| Color | Customize For You |
| Model NO. | FE18 |
|---|---|
| Packaging Details | shipped by container |
| Delivery Time | 30-45 Days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500/Months |
| Model No | FB15 |
|---|---|
| Drive Mode | AC |
| Controller | USA Curtis |
| Tires | Solid |
| Steering Type | Power |