| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Tire | Pneumatic Tire |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China C498bpg Engine Or Japan Isuzu Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | Fd30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Type | Ordinary Combustion Forklift |
| Power | Gasoline Engine |
| Load Capacity | 1T - 5T |
| Fuel | Natural Gas |
| Product Name | 5ton 6ton 7ton Lpg Gas Forklift |
|---|---|
| Load Center | 600mm |
| Power | Petrol & Gas |
| Engine Options | PSI 3.4 |
| Tires | Pneumatic Or Solid |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000-6000mm |
| Condition | New |