| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Options | LED Light, Lux Seat, Fan, Solid Tire Ect |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Fuel | Petrol & Gas |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Transmission | Automatic Transmission |