| Model NO. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Type | Ordinary Combustion Forklift |
| Power | Gasoline Engine |
| Load Capacity | 1T - 5T |
| Fuel | Natural Gas |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Light | All LED Light |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China C498bpg Engine Or Japan Isuzu Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FB35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-7000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |