| Packaging Details | nude package, one 20ft container can hold 4units, one 40HQ can hold 6units |
|---|---|
| Delivery Time | 25days |
| Supply Ability | 200 unit per month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | SNSC |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Packaging Details | nude |
|---|---|
| Delivery Time | 45 working days |
| Supply Ability | 20 units/months |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | SNSC |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Model NO. | YB12 |
|---|---|
| Packaging Details | shipped by container |
| Delivery Time | 30-45 Days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500/Months |
| Power Souce | AC Motor |
|---|---|
| Original | China |
| Transport Package | Nude Package/ Container Delivery |
| Load Capacity | 5000 Kg |
| Tyre | Solid Rubber / Polyurethane |
| Model Number | FD35 3.5 Ton Diesel Forklift |
|---|---|
| Product Name | 3.5 Ton Forklift Truck |
| After-sales Service | 12 Months |
| Forklift Certification | CE |
| Color | Green/Yellow/Orange/Customized |
| Fork Length | 1220mm |
|---|---|
| Type | All Terrain Forklift,internal Combustion Forklift |
| Power Souce | Diesel Engine |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Condition | New |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine Or Xc490 |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |