| Model NO. | FD15 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 115mm |
| Fork Size | 920*100*35mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 145mm |
| Fork Size | 1070*125*50mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 145mm |
| Fork Size | 1070*125*50mm |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Hydraulic System | Japanese Hydraulic System |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Fuel | Gasoline |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |