| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 218mm |
| Fork Size | 1220*150*70mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Fuel | Petrol & Gas |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Fuel | Petrol & Gas |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Fuel | Petrol & Gas |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year,2 Years,1year Guarantee,1 Year Or 1500 Running Hours,three Years |
|---|---|
| Stroke | 4 Stroke,2 Stroke,210mm |
| Condition | New |
| Cylinder | Multi-cylinder,Single Cylinder,4 Cylinder |
| Weight | 280KG,26kg,28,200~350KG,260kgs |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Tires | Pneumatic Or Solid |
|---|---|
| Hydraulic Pumps | Shimadzu |
| Max. Lifting Height | 3 Meters |
| Overall Length | 2825 Mm |
| Color | Red/Yellow/Green/Customized |