| Applicable Industries | Farms, Home Use, Construction Works , Energy & Mining |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Type | Backhoe Loader |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Applicable Industries | Farms, Home Use, Construction Works , Energy & Mining |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Type | Backhoe Loader |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Applicable Industries | Farms, Home Use, Construction Works , Energy & Mining |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Type | Backhoe Loader |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model Number | FD35 3.5 Ton Diesel Forklift |
|---|---|
| Product Name | 3.5 Ton Forklift Truck |
| After-sales Service | 12 Months |
| Forklift Certification | CE |
| Color | Green/Yellow/Orange/Customized |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Cabin | With A/C And Heater |
| Color | Customize For You |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |