| Model NO. | FD15 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 115mm |
| Fork Size | 920*100*35mm |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Rated Capacity | 3000kg |
|---|---|
| Load Center | 500mm |
| Power Type | Diesel Engine |
| Engine | Chinese Xinchai Or Japanese Isuzu/Mitsubishi/Yanmar/Kubota For Your Choice |
| Max. Lifting Height | 3000-7000mm As Your Request |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Red |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu C240 Or China Xc490 |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Or China Engine |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Or China Engine |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Or China Engine |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |