| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL352 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Light | All LED Light |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Light | All LED Light |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Light | All LED Light |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Transport Package | Nude Package |
| Specification | 2573*1160*2090 Mm |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Green |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Red |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Light | All LED Light |