| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Fork Length | 1220mm |
|---|---|
| Type | All Terrain Forklift,internal Combustion Forklift |
| Power Souce | Diesel Engine |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Condition | New |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine Or Xc490 |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Options | LED Light, Lux Seat, Fan, Solid Tire Ect |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| PRoduct Name | Off Road Forklift |
|---|---|
| Power Souce | Diesel Engine |
| Load Capacity | 2.5ton 3ton 3.5ton 5ton |
| Engine | China Engine Or Imported Japan Engine |
| Mast | Standard Duplex/full Free Duplex/triplex |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Hydraulic System | Japanese Hydraulic System |