| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China C498bpg Engine Or Japan Isuzu Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(big) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(mini) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Mitsubishi Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(mini) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Mitsubishi Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(mini) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Mitsubishi Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Fuel | Gasoline |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Applicable Industries | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Restaurant, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Energy & Mining, Food & Beverage Shops, Advertising C |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | DC MOTOR |
| Fork Length | 1150mm |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FG18 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Tire | Pneumatic Tire |