| Condition | New |
|---|---|
| Overall Dimensions | 3670*1165*2135mm,2380x1090x2125mm,1988*850*2130MM,2040*1070*2130mm,2312mm*988mm*2065mm |
| Power Souce | AC Motor,DC Motor,no,battery,Diesel Engine |
| Fork Width | 100mm,122mm,125 Mm,35mm,620mm |
| Type | Powered Pallet Truck,Manual Pallet Truck,Electric Forklift Truck,Electric Pallet Truck,scissor Lift Forklift Truck |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |