| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China C498bpg Engine Or Japan Isuzu Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Mitsubishi Engine |
| Cabin | With A/C And Heater |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD50(big) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(mini) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Mitsubishi Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(mini) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Mitsubishi Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD50(mini) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Mitsubishi Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Issuzu Mitsubishi Engine |
| Cabin | With A/C And Heater |