| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*125*45mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Product Name | Promotion 3ton Gas LGP And Propane Forklift With N |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Product Name | 3tons LPG&Gasoline Forklift Truck FL30 |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Product Name | 3 Ton LPG Gasoline Forklift Machine Price |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Model NO. | FL18 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Powered | Petrol/Propane/LPG/Gas |
| Transport Package | Nude Package |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Yellow |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Yellow |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FB35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-7000mm |
| Condition | New |