| Model NO. | O |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Color | Customer Customized |
| Model NO. | FD35T-C4 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Yanmar And Mitsubishi |
| OEM Service | Yes |
| Applicable Industries | Hotels, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Construction Works , Energy & Mining, Food & Beverage Shops |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | Diesel Engine |
| Min. Lifting Height | 135mm |
| Applicable Industries | Hotels, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Construction Works , Energy & Mining, Food & Beverage Shops |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | Diesel Engine |
| Min. Lifting Height | 135mm |
| Applicable Industries | Hotels, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Construction Works , Energy & Mining, Food & Beverage Shops |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | Diesel Engine |
| Min. Lifting Height | 135mm |
| Applicable Industries | Hotels, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Construction Works , Energy & Mining, Food & Beverage Shops |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | Diesel Engine |
| Min. Lifting Height | 135mm |
| Applicable Industries | Hotels, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Construction Works , Energy & Mining, Food & Beverage Shops |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | Diesel Engine |
| Min. Lifting Height | 135mm |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Transmission | Automatic Transmission |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Name | 3500kg 3.5ton Gas Powered Forklift Trucks |