| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine |
| Light | LED Lights |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Light | All LED Light |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Optional Nissan Engine Made In Japan |
| Transmission | Automatic Japan Tcm Technology |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |