| Power Source | LPG Gasoline |
|---|---|
| Engine | USA PSI 4.3L |
| Side Shifter | Option |
| Mast Type | Duplex / Triplex |
| Lifting Height | 3m-8m |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |