| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Product Name | Promotion 3ton Gas LGP And Propane Forklift With N |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Model NO. | FD20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FD60 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine Or Xc6110 Engine |
| Transmission | Automatic Transmission |
| Model NO. | FD18 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 115mm |
| Fork Size | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FB15 |
|---|---|
| Fuel | Electric |
| Load Center | 500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Product Name | 2WD & 4WD Off Road Forklift |
|---|---|
| Power Source | Diesel Engine |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Transmission | Automatic Transmission |
| Packaging Details | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Delivery Time | 15-40 work days |
| Payment Terms | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 100 set per month |
| Place of Origin | CHINA |
| Model NO. | FG18 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Tire | Pneumatic Tire |