| Model NO. | O |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Color | Customer Customized |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Red |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Yellow |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Green |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Red |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Yellow |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FL20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Color | Red |
| Engine Model | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |