| Packaging Details | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Delivery Time | 15-40 work days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 100 set per month |
| Place of Origin | CHINA |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |