| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine Options | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Transmission | Automatic Electric Hydraulic, Japan Tcm Technology |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Product Name | Electric Reach Truck |
|---|---|
| Controller | USA Curtis |
| Li-on Battery | 48V/450Ah |
| Mast | Duplex/ Triplex Full Free Mast |
| Lifting Height | 3m-12m |
| Packaging Details | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Delivery Time | 15-40 work days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 100 set per month |
| Place of Origin | CHINA |