| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Issuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FD18 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 115mm |
| Fork Size | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FD20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 135mm |
| Fork Size | 1070*122*40mm |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 208mm |
| Fork Size | 1220*175*80mm |
| Model NO. | FD70 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 218mm |
| Fork Size | 1220*150*70mm |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Nissan K25 Or China Gq491 |
| Name | 3500kg 3.5ton Gas Powered Forklift Trucks |
| Model NO. | FL25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine Options | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Transmission | Automatic Electric Hydraulic, Japan Tcm Technology |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Product Name | 2WD & 4WD Off Road Forklift |
|---|---|
| Power Source | Diesel Engine |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Transmission | Automatic Transmission |