| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | Fd30 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD50 |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Load Center | >500mm |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3500kg |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Condition | New |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine |
| Light | LED Lights |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Packaging Details | 3Set / 20GP |
|---|---|
| Delivery Time | 15-40 work days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 100 set per month |
| Place of Origin | CHINA |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Mitsubishi/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |