| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Hydraulic System | Japanese Hydraulic System |
| Fork Length | 1220mm |
|---|---|
| Type | All Terrain Forklift,internal Combustion Forklift |
| Power Souce | Diesel Engine |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Condition | New |
| Product Name | 2WD & 4WD Off Road Forklift |
|---|---|
| Power Source | Diesel Engine |
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Engine | China/Japan For Choice |
| Transmission | Automatic Transmission |
| Packaging Details | Nude package, 40HQ can hold 3pcs,Overall Dimensions:3560*2010*2500mm |
|---|---|
| Delivery Time | 30 days |
| Supply Ability | 1000pcs/Month |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | SNSC |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FB25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Hydraulic System | Japanese Shimadzu Brand Pump And Valves |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Model NO. | FD35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |