| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m/6m |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Issuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Issuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL35 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmission | Automatic |
| Model NO. | FL18 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Powered | Petrol/Propane/LPG/Gas |
| Transport Package | Nude Package |
| Model NO. | FL30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Guangqing Engine/Japanese Nissan |