| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Name | 3 Ton Diesel Forklift |
| Engine Brand | China Xinchai/Japan Isuzu |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000mm-6000mm |
| Condition | New |
| Engine | China / Japan For Choice |
| Mast | Duplex/Full Free Lift Mast |
| Model NO. | FD25 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Product Name | Counter Balance Lifter Truck 3tonne Forklift |
| Engine Model | Chinese Xinchai Engine/ Japanese Isuz/ Mitsubishi |
| Model NO. | FD30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000-6000 |
| Condition | New |
| Product Name | Snsc Chariot Elevateur Diesel Motor 3t Forklift |
| Transmission Type | Auto Electric Hydraulic Transmission |
| Model NO. | FD60 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine Or Xc6110 Engine |
| Transmission | Automatic Transmission |