| Operating Weight | 8200KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 450mm |
| Operating Weight | 8200KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 300mm |
| Operating Weight | 8200KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 300mm |
| Operating Weight | 8200KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 300mm |
| Type | Track Skid Steer Loader , Mini Wheel Loader |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Operating Weight | 2600KG |
| Rated Capacity | 500kg |
| Moving Type | Wheel Loader,Crawler Loader,wheel/crawler |
| Operating Weight | 10500KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 450mm |
| Operating Weight | 10500KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 450mm |
| Operating Weight | 8200KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 300mm |
| Operating Weight | 8200KG |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Gearbox | Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift |
| Rated Loading Capacity | 2500kg |
| Ground Clearance | 300mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Building Material Shops, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Farms, Retail, Food Shop, Construction Works , Energy & Mining, Other |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Type | Skid Steer Loader |
| Moving Type | Wheel Loader |