| Model NO. | FD50(big) |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | China Engine Or Japan Engine |
| Light | LED Lights |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Or China Engine |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift Height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Or China Engine |
| Hydraulic System | Japan Shimadzu Hydraulic System |
| Product Name | 5ton 6ton 7ton Lpg Gas Forklift |
|---|---|
| Load Center | 600mm |
| Power | Petrol & Gas |
| Engine Options | PSI 3.4 |
| Tires | Pneumatic Or Solid |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |
| Type | Diesel Forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated Capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Attachments | Different Attachments Are Available |