| Model NO. | FB30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Steering Gear | USA Eaton Brand Steering Gear |
| Color Choice | Red/ Yellow/ Green |
| Model NO. | FB30 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Mast Type | Duplex 3m/ Triplex Full Free 4.5m Mast |
| Lifting Height | From 3m To 7m |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Controller | USA Curtis Controller |
| Charging Time | Charging 10hours Can Use 8hours |
| Model NO. | FB20 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Cabin | With A/C And Heater |
| Color | Customize For You |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Model NO. | YB12 |
|---|---|
| Packaging Details | shipped by container |
| Delivery Time | 30-45 Days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 500/Months |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Applicable Industries | Garment Shops, Farms, Home Use, Retail, Food Shop, Printing Shops, Construction Works , Food & Beverage Shops, Advertising Company |
|---|---|
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Power Souce | AC Motor |
| Min. Lifting Height | 145mm |
| Model NO. | FD100 |
|---|---|
| Lift Height | 3000~5000mm |
| Condition | New |
| Free Lifting Height | 208mm |
| Fork Size | 1220*175*80mm |