| Warranty | 1 Year,2 Years,1year guarantee,1 year or 1500 running hours,three years |
|---|---|
| Stroke | 4 Stroke,2 Stroke,210mm |
| Condition | New |
| Cylinder | Multi-cylinder,Single Cylinder,4 Cylinder |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu or China Engine |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift height | >5000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu or China Engine |
| Type | Diesel forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Type | Diesel forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Model NO. | FD40 |
|---|---|
| Lift height | 3000~7000mm |
| Condition | New |
| Engine | Japan Isuzu Engine |
| Type | Diesel forklift |
|---|---|
| Engine Type | Diesel |
| Rated capacity | 3000kg |
| Engine | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |